Canlı yetişkin sohbet siteleri sizlerle


Hayal spohbet alemiartık yepyeni bir arkadaşlık çevresiyle karşınızda sizlerde beraberce güzel dostluklar kurmaya nedersiniz.

.

Sohbet etmeye başlamak için genel anlamda bedava sohbet sayfalarında aramalar yaparız. Bulduğumuzda da hemen sohbet etmeye başlarız. Ücretsiz veya bedava sohbet sayfalarında aradığımız tabi ki sohbet odalarıdır.

Sohbet mekanlarının asıl amacı, ücretsiz sohbet odasında insanları buluşturmak, iyi vakit geçirmelerini sağlamaktır. İyi zaman geçirmekten anlatmak istediğimiz sohbet partnerinizin sizin fikir ve düşüncelerinize uyumlu olmasıdır. Bu anlamda fikirlerinizi paylaşabileceğiniz veya farklı fikirlerde olsun insanlarla karşılıklı seviyeli sohbet ortamını yakalamaktır. Çoğu zamanlarda da hayal kırıklığı yaşarız. Çünkü konuşmak istediğimiz kişi çoğu zaman istediğimiz ya da düşünce ve fikirlerimizle hiçte uyuşmayan bir kişiliğe sahip olabilir. Beklentilerimiz daima sohbet odalarında üst düzeydedir, bunun da nedeni gerçek hayatta istediğimiz gibi bir arkadaş bulamayıp burada arayış içerisine girmemizdir. Çoğu zaman bu bir ütopya olarak kabul edilir.

Bedava chat odalarına girip sohbet etmek istediğimiz kişin kusursuz olmasını bekleriz, böyle olunca da çoğu zaman istediklerimiz gerçekleşmez. Aslında birazda empati yapmamız gerekmez mi biz bu beklentiler içerisinde iken karşımızdaki sohbet arkadaşımızın da bizden aynı şeyleri beklediğini düşünmemiz gerekmez mi?

O nedenle bizde şöyle diyoruz biz sohbet ederken karşımızdaki sohbet partneri‘ninde bizden beklentileri olduğunu hiç bir zaman gözden kaçırmayalım. Eğer bunlara dikkat etmez isek her ne kadar ücretsiz chat mekanlarında sohbet ediyor olsak bile yine de sıkıcı bir hal alabilir. Öncelikli olarak sohbet arkadaşımızın düşüncelerini, yaşayış, örf ve adetlerini iyi bilmeliyiz. Sohbet odaları arkadaşımızla yaptığımız konuşmalarda veya yazışmalarda daima dürüst olmalıyız. yani nasıl olsa o beni görmüyor ben onu görmüyorum diye istediğiniz gibi konuşmamalısınız. Size yapılmasını istemediğiniz herhangi bir şeyi başkasına yapmamalısınız, diyerek sözlerimi tamalıyorum.

Comments